Cena za studia:
Cena za studia
W trakcie studiów podyplomowych „Druk 3D w edukacji” słuchacz zdobywa wiedzę i umiejętności pozwalające na wykorzystanie technologii druku 3D w procesie edukacji.
W zakres treści kształcenia wchodzą zagadnienia związane z praktyczną obsługą i bieżącym utrzymaniem drukarek 3D, głównie w technologii FDM. Zakłada się, że druk w szkole prowadzony będzie z wykorzystanie materiałów podstawowych takich, jak PLA. Kolejnym krokiem będzie nauka wykorzystania oprogramowania do modelowania 3D. Oprogramowanie takie pozwala przygotować własne detale do druku. Ponadto słuchacz zapozna się również z możliwościami wykorzystania ogólnodostępnych repozytoriów plików STL, co pozwala na pozyskanie gotowych modeli do druku. Istotnym elementem studiów będą również zagadnienia związane z metodyką druku 3D w dydaktyce szkolnej.
Korzyści dla absolwentów:
Zdobycie praktycznych umiejętności: w zakresie druku 3D, obsługi typowych narzędzi do druku 3D i oprogramowania do projektowania 3D oraz programów do przygotowania plików bezpośrednio do druku, pracy ze skanerem 3D.
Ramowy program kierunku druk 3d w edukacji
Sprawdź co przemawia za naszą uczelnią i poznaj opinie naszych absolwentów
Składająca się głównie z pasjonatów oraz praktyków.
Dowolna forma płatności, wybór należy do Ciebie!
Dbamy o miłą i przyjazną atmosferę podczas zajęć.
Wykładowcy Wyższej Szkoły Gospodarki z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i druku 3D, prowadzący od wielu lat zajęcia i kursy z oferowanego zakresu.

Psycholog oraz specjalista ds. badań i analiz
Zajmuję się prowadzeniem działalności dydaktycznej i organizacyjnej z psychologii, udzielaniem pomocy psychologicznej oraz wspomaganiem i pomocą w realizacji programu wychowawczego i profilaktyki przez nauczycieli. Pomagam w ewaluacji działań i badaniu potrzeb, w zależności od zgłaszanych potrzeb.

Pedagog, Doradca Zawodowy
Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi jako pedagog praktyk, doradca zawodowy, trener umiejętności społecznych i terapeuta pedagogiczny. Udzielam wsparcia terapeutycznego, dbając o to, by edukacja opierała się na relacji i bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem.
Poznaj szczere opinie absolwentów naszych studiów podyplomowych
Wychowawca w Domu Dziecka, Ustka | Przygotowanie Pedagogiczne
Zajęcia z Panią Beatą Szybowską to mistrzostwo! Nie tylko uczymy się praktycznych umiejętności, ale i odkrywamy siebie i swoje możliwości. Wiedza i doświadczenie Pani Małgorzaty Czerwińskiej to solidna baza do prowadzenia własnych zajęć. Dzięki nim potrafię samodzielnie i efektywnie organizować lekcje, co daje ogromną radość!
Wicedyrektor IPLO w Słupsku | Przygotowanie pedagogiczne
Te studia podyplomowe to był dobry wybór. Wykładowcy potrafili zainteresować tematem zajęć, a dzięki praktykom w szkole zyskałam cenne doświadczenie, które pomaga mi w życiu zawodowym.
Absolwentka Przygotowania Pedagogicznego
Cieszę się, że zdecydowałam się na te studia. Program był dobrze przemyślany, a atmosfera na zajęciach sprzyjała nauce i wymianie doświadczeń. Teraz czuję się pewniej w swojej roli przyszłego pedagoga. Otworzyło mi to drogę do rozpoczęcia pedagogicznych studiów magisterskich.To niesamowite, jak zajęcia potrafią zmotywować do rozwoju.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Test z wybranych zagadnień programowych.